Причины обысков неизвестны.

Сегодня, 12 июля, утро в национальной энергетической компании "Укрэнерго" началось с обысков, которые проводит прокуратура. Вход в здание заблокировали вооруженные правоохранители. Работников "Укрэнерго" на рабочие места не пускают.

"Вчера мы рассказали всем о том, что нам удалось сохранить для страны около 6,7 млрд грн, которые бы раньше просто растворились в недрах нашего великого предприятия. И вот уже утром к нам пришла Генпрокуратура с обысками. Видимо, ищут доказательства нашей победы. Людей не пускают на свои рабочие места, ситуация крайне напряженная", - говорится в сообщении "Укрэнерго" в Facebook.

Причины обысков пока неизвестны.

Не можна сказати, що це було дуже непередбачувано... На третій день після мого призначення тво директора Укренерго в компанії, у мене вдома, у моїх родичів відбулися обшуки. Це супроводжувалося масовою інформаційною кампанією через сайти, які відомі розміщенням компрометуючих і неперевірених матеріалів за гроші. Потім Генпрокуратура, навіть не провівши допити людей, повернула всі вилучені документи, речі, гроші тощо. Це був пресинг, типовий для стилю роботи українських правоохоронних органів. Протягом останніх 20 місяців спостерігалася чітка тенденція - як тільки ми ламали чергову схему, знижуючи ціни на тендерах (на кшалт "трансформаторів Григоришина"), або починали структурні зміни по якомусь з напрямків, зразу починалася хвиля таких само псевдокомпроматів, як і у жовтні 2015. Зразу після цих публікацій на мене виходили якісь люди і розказували, як страшно скоро буде, як мене посадять і тд, і тп. Це відбувалося приблизно кожні 4-6 місяців. От і зараз. Тільки-но ми зробили те, чого чекає вся країна - почали шлях об'єднання енергосистеми України з Європою, що позбавить нас від електроенергетичної залежності від Росії, тільки я відзвітував, що ми збили з тендерних цін вже понад 6.7 млрд.грн. (І це ціни, затверджені у 2013-2015 роках!!!!), як почалася нова хвиля дискредитації мене особисто та роботи найпрозорішого з державних підприємств. Це точно не пройде, я впевнений у правильності моєї стратегії для Укренерго, я вірю, що часи корупції в цій компанії не повернуться, і що ми приєднаємося наші мережі до європейських. І я довіряю моїй команді. Далі буде.

Опубліковано Всеволодом Ковальчуком 11 липня 2017 р.

Ранее сообщалось, что "Укренерго" подписало соглашение о присоединении Украины к энергосистеме Европы.

Оставьте свой комментарий